loadingimg

Wczytuję dane...
Regulamin

1. Portal ĆwiczeniaFitness.pl, zwany w dalszej części dokumentu Portalem, jest serwisem internetowym prowadzonym przez firmę Bacha Sport z siedzibą w Gliwicach, ul. Kozielska 439.


2. Poniższy dokument stanowi formę porozumienia pomiędzy firmą Bacha Sport, a osobami korzystającymi z Portalu - Użytkownikami. Każdy Użytkownik zobowiązany jest do zapoznania się z dokumentem, a korzystanie z Portalu oznacza akceptację określonych w nim warunków i zobowiązanie do ich przestrzegania.


3. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne dla wszystkich Użytkowników.

4. Jeżeli na Portalu znajdą się dodatkowe płatne usługi, będzie to wyraźnie zaznaczone


5. Bacha Sport posiada prawo do wykorzystywania prezentowanych na Portalu materiałów. Dane publikowane na Portalu są własnością firmy Bacha Sport, bądź pochodzą z publicznie dostępnych źródeł.


6. Bacha Sport dokłada wszelkich starań, aby dane prezentowane na Portalu były zgodne ze stanem fatycznym, jednak nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych.


7. Przed przystąpieniem do jakichkolwiek ćwiczeń należy skonsultować z lekarzem.

8. Użytkownik na własną odpowiedzialność podejmuje się ćwiczeń i odpowiada za swoje bezpieczeństwo. Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek urazy i kontuzje.


9. Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany zapisów Regulaminu

 
Prawa Autorskie


Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych na Portalu podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)


Wykorzystywanie danych do celów komercyjnych bez zgody firmy Bacha Sport jest zabronione i będzie karane. W celu otrzymania pisemnej zgody konieczny jest kontakt z firmą Bacha Sport.
Przechowywanie na prywatnych komputerach i drukowanie treści Portalu dla celów prywatnych i niekomercyjnych jest dozwolone.