loadingimg

Wczytuję dane...
O nas

Kim jesteśmy

Jesteśmy grupą pasjonatów sportu i aktywności fizycznej. Portal ĆwiczeniaFitness.pl tworzymy dla wszystkich tych, którzy chcą z nami tę pasję dzielić. Wspieramy tych, którzy dążą do idealnej kondycji i sylwetki. Promujemy aktywny styl życia, skupiając się przede wszystkim na ćwiczeniach fizycznych, które podzieliliśmy na 4 główne kategorie:

  • Fitness
  • Pilates
  • Joga
  • Kulturystyka


O portalu


Portal ĆwiczeniafFtness.pl to stale powiększający się zbiór ćwiczeń wraz z pełnym opisem i filmem instruktażowym. Dzięki temu każdy może przeczytać, ale przede wszystkim zobaczyć, jak poprawnie wykonywać wybrane ćwiczenia. Jest to niezmiernie istotne, ponieważ tylko wtedy trening przynosi najlepsze rezultaty i efekty, ale co równie ważne zapewnia bezpieczeństwo i nie zagraża zdrowiu ćwiczącego. Na portalu znajdują się ćwiczenia dla każdego, bez względu na wiek, płeć, czy poziom sprawności fizycznej.


Dodatkowo nasi eksperci systematycznie udzielają fachowych porad, które mogą się okazać niezbędne dla wszystkich początkujących, ale też mogą wspomagać efektywny trening tych bardziej zaawansowanych.


Zapewniamy, że działamy non-profit i korzystanie z naszych stron jest bezpłatne dla wszystkich użytkowników.


Współpraca


Jeżeli nasze zainteresowania i tematyka portalu jest Ci bliska lub uważasz, że Twoja wiedza i doświadczenie może podnieść jakość naszego serwisu, zapraszamy do współpracy i wspólnego tworzenia społeczności  ludzi aktywnych.


Zespół ĆwiczeniaFitness.pl