loadingimg

Wczytuję dane...
Sortuj według:     Wyświetl po  ćwiczeń
Wyświetlono ćwiczeń na stronie:  50 / 55

Skakanka - sposób na zgrabne nogi i dobrą kondycję

Czy trening zawsze musi być związany z koniecznością zakupu drogiego sprzętu lub akcesoriów? Oczywiście nie. Wystarczy zaopatrzyć się w skakankę. Przyrząd, który dla dzieci stanowi formę zabawy, dla Ciebie może okazać się doskonałym sposo
więcej
 

Skuteczniejsze ćwiczenie bicepsów

Złota Rada eksperta! Skuteczniejsze ćwiczenie bicepsów czyli jak wykonywać znane ćwiczenie na biceps tak, aby przyniosło o wiele lepsze efekty.
więcej
 

Sposób na to, by chciało się ćwiczyć

Kilka prostych i sprawdzonych rad: jak wpaść w nawyk, a może nawet nałóg codziennego ćwiczenia. Co dzieje się z naszym mózgiem podczas ćwiczeń i dlaczego czyni nas to szczęśliwszymi?
więcej
 

Step aerobik - trening dla każdego

Wiele osób sądzi, że ćwiczenia fitness związane są z koniecznością zapisania się do odpowiedniego klubu, gdzie w wyznaczone dni i o umówionych godzinach spotyka się grono osób by wspólnie trenować i ćwiczyć swoją sylwetkę. Przy dzisiejsz
więcej
 

Trampolina - połącz przyjemne z pożytecznym

Jest sprawą bezsporną, że aktywność fizyczna, bez względu na jej rodzaj, jest wskazana dla naszego organizmu. Tym bardziej w dzisiejszym świecie, w którym dominuje siedzący tryb życia (praca przy biurku, komputerze, oglądanie telewizji, itp.).
więcej
 

Trening video#1: uzależniające ćwiczenia na macie, po których widać efekty!

Efekty widać, gdy ćwiczymy regularnie. Nie trzeba wcale ćwiczyć dużo. Przedstawiamy trening video na macie! To są ćwiczenia, które wykonać może w domu każdy!
więcej
 

Trening video#2: uzależniające ćwiczenia z hantlami, po których widać efekty!

Efekty widać, gdy ćwiczymy regularnie. Nie trzeba wcale ćwiczyć dużo. Przedstawiamy trening video z hantlami! To są ćwiczenia, które wykonać może w domu każdy!
więcej
 

Trening video#3: uzależniające ćwiczenia z gumami fitness, po których widać efekty!

Efekty widać, gdy ćwiczymy regularnie. Nie trzeba wcale ćwiczyć dużo. Przedstawiamy kolejny trening video, tym razem z ekspanderami, gumami i taśmami fitness! To są ćwiczenia, które wykonać może w domu każdy!
więcej
 

Trening video#4: uzależniające ćwiczenia na stepie, po których widać efekty!

Trening video: uzależniające ćwiczenia na stepie, po których widać efekty! Zrób kilka żwawych kroków dla swojego zdrowia i pozbądź się zbędnych kilogramów, wchodząc w podskokach na step Reebok!
więcej
 

Uwaga na kontuzje - cz.1

O kontuzjach i różnych rodzajach urazów powstałych w czasie ćwiczeń.
więcej