loadingimg

Wczytuję dane...
Sortuj według:     Wyświetl po  ćwiczeń
Wyświetlono ćwiczeń na stronie:  50 / 72

Przysiady z piłką gimnastyczną i przednim wymachem hantli

To rewelacyjne ćwiczenie ogólnorozwojowe będące bardziej zaawansowaną odmianą przysiadów z piłką gimnastyczną. Wykonuje się je dokładnie tak samo, tyle że dokładamy jeszcze element podnoszenia hantli.
więcej
 

Przysiady z piłką przy ścianie

To ćwiczenie to odmiana przysiadów z tą różnicą, że przy tym ćwiczeniu wykorzystujemy piłkę gimnastyczną w celu podparcia pleców.
więcej
 

Ptak-Pies

To ćwiczenie do wykonywania zarówno w domu jak i klubie. Do wykonania potrzebujemy tylko matę, natomiast korzyści płynące z wykonywania tego ćwiczenia są bardzo duże. Rozwija ono mięśnie pleców, brzucha oraz bioder i pośladków.
więcej
 

Rozciąganie mięśni nóg w siadzie na piłce fitness

Ćwiczenie to poprawia elastyczność ścięgien podkolanowych oraz mięśni łydek. Stretching ten będziemy wykonywać w 2 seriach na każdą ze stron. Należy zwrócić uwagę na precycję aniżeli na szybkość wykonania powtórzeń.
więcej
 

Rozciągnięcie boczne przez przyciąganie opartego na piłce łokcia do tułowia

Ćwiczenie to poprawia stabilność ramion, jak również wzmacnia mięśnie pleców i rdzenia. Niestety nie jest zalecane dla osób cierpiących na schorzenia barków
więcej
 

Rozwinięty ślimak na piłce

Ćwiczenie to wzmacniające mięśnie ud, jest naturalną konsekwencją ślimaka na piłce fitness. Tym razem jednak nogi utrzymujemy w pozycji prostej podczas wykonywania ćwiczenia.
więcej
 

Skłony boczne z piłką fitness

W tym ćwiczeniu skupiamy się na wypracowaniu silnych i stabilnych mięśni skośnych brzucha, wzmacniamy ramiona oraz rozciągamy boki ciała. Będziemy również wykonywać ruch ściskania piłki pracując równocześnie nad mięśniami klatki piersiow
więcej
 

Skłony w leżeniu z piłką

Ćwiczenie to ukierunkowane jest na wzmocnienie mięśnie rdzenia, głównie mięśni brzucha. Zaokrąglanie i prostowanie pleców wpływa korzystnie na elastyczność mięśni i wiązadeł, uruchamia smarowanie krążków międzykręgowych.
więcej
 

Skręty tułowia na piłce

Piłka jest świetnym elementem ćwiczeń rotacyjnych i skręty tułowia nie są tu wyjątkiem. W tym średnio zaawansowanym – do zaawansowanym ćwiczeniu trzeba mieć jednak mięśnie rdzenia oraz dolne mięśnie brzucha na tyle silne, by wytrzymały c
więcej
 

Superman

To znakomite ćwiczenie dla osób które spędzają dużo czasu w samochodzie lub pracują na siedząco. Taki tryb życia często obciąża dolną część kręgosłupa. Ćwiczenie to rozwija dolną część pleców, co zapobiegnie w przyszłości bólom
więcej