loadingimg

Wczytuję dane...
Sortuj według:     Wyświetl po  ćwiczeń
Wyświetlono ćwiczeń na stronie:  5 / 5

Aerobiczna 6 Weidera (A6W)

Aerobiczna szóstka Weidera jest doskonałym ćwiczeniem rozwijającym wszystkie mięśnie brzucha, a przede wszytskim mięsień prosty brzucha, zwany potocznie “kratką”.
więcej
 

Przysiady - fantastyczna czwórka

Jest to jedno z najbardziej niezastąpionych i podstawowych kombinacji gimnastycznych oraz ogólnorozwojowych. To ćwiczenie łączy cztery różne ćwiczenia nóg: przysiady, wykroki, nożyce w podskoku i przysiady z podskokiem. Utrzyma twoje nogi w dob
więcej
 

Przysiady - szybka kombinacja z hantlami

Dla szybkiego ćwiczenia cardio, wymachuj jak najszybciej potrafisz hantlami. Podczas całego ćwiczenia nie odkładasz obciążników, tylko trzymasz je w swoich rękach.
więcej
 

Przysiady boczne z piłką fitness

W tym ćwiczeniu pracujemy nad naszymi pośladkami, mięśniami ud oraz wzmacniamy ramiona. Proste do wykonania możemy włączyć do naszej codziennej rutyny. Potrzebować będziemy jedynie piłkę fitness i troszkę miejsca.
więcej
 

Przysiady z podskokiem

Przysiady z podskokiem dają wiele korzyści, tak jak przysiady standardowe - trening siłowy całego ciała, stabilizację rdzenia oraz wzmacnianie ścięgien i wiązadeł; plus dodatkowe korzyści balansu, koordynacji i super treningu siłowego. Zwięks
więcej