loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Przysiady - szybka kombinacja z hantlami
średnia: 0.0  ocen: 0
  • Opis
  • Filmy video

Mięśnie zaangażowane podczas ćwiczenia:
Nogi- uda, łydki, Ramiona- biceps, Biodra i pośladki

Wymagany sprzęt do wykonania ćwiczenia: hantle

Dla szybkiego ćwiczenia cardio, wymachuj jak najszybciej potrafisz hantlami. Podczas całego ćwiczenia nie odkładasz obciążników, tylko trzymasz je w swoich rekach.  


Krok 1
Pozycja startowa: Stój wyprostowany ze stopami na szerokości bioder i z hantlami w rekach po swoich obu bokach.


Krok 2
Biceps: Zrób pełny wymach na biceps jedną ręką, trzymaj łokieć zgięty, podczas gdy przyciagasz rękę z hantlem w stronę swojego ramienia. Podczas gdy zaczynasz obniżać rękę z hantlem w dół, zacznij wymach drugą ręką, aby spotkały sie w połowie drogi. Wymachuj w ten sposób hantlami jak najszybciej potrafisz przez 10 powtórzeń. Upewnij się, że podczas tej fazy ćwiczenia nie bujasz barkami na boki, czy też łokcie nie wystają na zewnątrz.


Krok 3
Szybkie przysiady: przyjmij pozycję przysiadu z hantlami, które powinny spoczywać na przednim skraju twoich ramion lub tuż przed twoimi ramionami. Trzymaj klatkę w górze i pochyl głowę nieznacznie ku górze. Przesuń wagę ciała bardziej na pięty. Wykonuj przysiady tak szybko jak potrafisz, ale nie za cenę niepoprawnej pozycji. Zrób zbiór 10 szybkich przysiadów, utrzymując kręgosłup płaski, a pośladki w tyle podczas głębokiego przysiadu.


Krok 4
Jeszcze raz: Po wykonaniu szybkich 10 przysiadów powróć do pozycji startowej i powtórz całe ćwiczenie: wymachy hantlami i przysiady jeszcze dwa razy. Każdy zbiór ćwiczeń powinien zostać zrobiony szybko, ale tylko tak szybko jak potrafisz, nie poświęcając przy tym poprawnej postawy.

facebookNaszaKlasaMySpaceTwitter
Zobacz inne ćwiczenia i porady naszych ekspertów

HANTLE I ODWAŻNIKI