loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Skłony tułowia z linką wyciągu siedząc
średnia: 4.0  ocen: 1
  • Opis
  • Filmy video

Mięśnie zaangażowane podczas ćwiczenia:

Główne:
brzuch – proste brzucha


Asystujące:
brzuch - skośne brzucha


Stabilizujące:
brak


Wymagany sprzęt do wykonania ćwiczenia:
wyciąg górny

Ćwiczenia na mięśnie brzucha z użyciem wyciągu, są dość łatwe i jednocześnie efektywne. Wykonując to ćwiczenie, w połączeniu z odpowiednią dietą, możesz w dość krótkim czasie dorobić się dobrze wyglądającego brzucha. Z pewnością to ćwiczenie przybliży Cię do posiadania 6-paka o którym marzyłeś.


Krok 1

Pozycja startowa: Siadamy tyłem do wyciągu górnego, stopy powinny być ułożone płasko. Po prostu – siadamy tak, by było nam wygodnie. Wybieramy ciężar stosu, który nam najbardziej odpowiada. Łapiemy linkę wyciągu tak, by nasze ręce znalazły się na wysokości naszych barków i w takiej pozycji rozpoczynamy to ćwiczenie.


Krok 2

Faza wykonywania: Trzymając ręce nieruchomo, rozpoczynamy zgięcie naszego tułowia. Uginamy się do momentu w którym czujemy, że przestalibyśmy pracować mięśniami brzucha, a zaczęlibyśmy kontrolować ruch plecami. Wytrzymujemy chwilę w takiej pozycji.


Krok 3

Faza powrotu: Powracamy do pozycji z wyprostowanymi plecami. Cały czas stawiamy lekki opór dla wyciągu. Ćwiczenie powtarzamy zaplanowaną ilość razy.

facebookNaszaKlasaMySpaceTwitter
Zobacz inne ćwiczenia i porady naszych ekspertów

ATLAS TRENINGOWY