loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
PIŁKI GIMNASTYCZNE I LEKARSKIE
średnia: 5.0  ocen: 1
  • Opis
  • Filmy video

Piłka gimnastyczna to przyrząd o niezwykle szerokim zastosowaniu. Wykorzystuje się ją zarówno w treningach sportowców i w celach rehabilitacyjnych. Piłka jest także doskonałym przyrządem do ćwiczeń dla osób z problemami kręgosłupa, z nadwagą, a także kobiet w ciąży.

Piłki stosuje się podczas treningów wzmacniających mięśnie grzbietu, brzucha, nóg, obręczy barkowej. Ćwiczenia na piłce fitness zwiększają ruchomość w stawach, jednocześnie zapobiegając ich nadwyrężaniu. Piłki posiadają różne rozmiary i kształt, które dobiera się w zależności od przeznaczenia. Znajdziemy więc małe lekkie piłki do pilates stretchingu i relaksacji,  poprzez klasyczne piłki do ćwiczeń  róznej wielkości (w tym masujące) aż  po te niestandardowe - Gym Donut.

Piłki lekarskie pozwalają na bezpieczne rzuty i chwyty. Przeznaczone są do ćwiczeń statycznych i dynamicznych wzmacniajacych wiele partii mięśniowych, a dzięki różnej wadze można je używać na różnych poziomach zaawansowania, przez osoby w różnym wieku. 


Przykłady piłek gimnastycznych i lekarskich możesz zobaczyć TUTAJ (Ważne: po kliknięciu zostaniesz przekierowany do innego serwisu)

facebookNaszaKlasaMySpaceTwitter