loadingimg

Wczytuję dane...
Sortuj według:     Wyświetl po  ćwiczeń
Wyświetlono ćwiczeń na stronie:  29 / 29

Pompki z nogami na ławce

To ćwiczenie to odmiana pompek standardowych, tyle że podczas ćwiczenia nogi należy usytuować na ławce. Pompki z nogami na ławce zalecane są podczas treningów w których większy nacisk kładzie się na rozwój klatki piersiowej oraz ramion.
więcej
 

Pompki z piłką - dla zaawansowanych

Pompki to absolutna klasyka i podstawa ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz budowania mięśni klaty, ramion oraz barków. Tutaj jednak przedstawiamy inną kombinację, która zwiększa nacisk na klatkę piersiową, bardziej niż klasyczne ćwiczenia. Przez
więcej
 

Pompki z piłką gimnastyczną i ławką - dla zaawansowanych

Pompki z piłka gimnastyczną oraz ławką to bardzo zaawansowane ćwiczenie o wysokim poziomie trudności. Piłka do ćwiczeń jest bardzo niestabilna, dlatego do tego ćwiczenia jest potrzeba dużo siły, koordynacji dla utrzymania poprawnej postawy ora
więcej
 

Pompki z rękoma na ławce

Jest to ćwiczenie odwrotne do pompek z nogami na ławce. Wykonuje się je tak jak standardowe pompki tyle, że z rękoma na ławce. Jest ono prostsze gdyż odciąża ramiona, kładąc większy nacisk na biodra i nogi.
więcej
 

Pompki z rękoma na piłce - dla zaawansowanych

Jest to trudna odmiana klasycznych pompek. Nacisk na klatkę piersiową jest większyj niż w innych tradycyjnych ćwiczenia tego typu. Przez używanie piłki fitness, angażujesz mikro zmiany podczas balansowania, a to wzmocni mięśnie stabilizujące w
więcej
 

Pompki z rozpostartymi nogami - dla początkujących

To ćwiczenie to odmiana standardowych pompek. Wykonanie ćwiczenia różni się jedynie faktem, że zamiast złączonych stóp rozstawiamy je na szerokość barków, taka pozycja przenosi środek ciężkości.
więcej
 

Pompki z uchwytami

Ćwiczenie to jest odmianą pompek standardowych, różnicą jest fakt, iż do wykonania tego ćwiczenia wykorzystujemy uchwyty do pompek. Taki rodzaj ćwiczenia wpływa na rozwój mięśni brzucha.
więcej
 

Pompki z wymachem nogi

To ćwiczenie to odmiana standardowych pompek. Różnica jaką wprowadzamy podczas wykonywania ćwiczenia to podniesienie jednej nogi do góry.
więcej
 

Trening video#1: uzależniające ćwiczenia na macie, po których widać efekty!

Efekty widać, gdy ćwiczymy regularnie. Nie trzeba wcale ćwiczyć dużo. Przedstawiamy trening video na macie! To są ćwiczenia, które wykonać może w domu każdy!
więcej