loadingimg

Wczytuję dane...
Sortuj według:     Wyświetl po  ćwiczeń
Wyświetlono ćwiczeń na stronie:  60 / 115

Pompki z uchwytami

Ćwiczenie to jest odmianą pompek standardowych, różnicą jest fakt, iż do wykonania tego ćwiczenia wykorzystujemy uchwyty do pompek. Taki rodzaj ćwiczenia wpływa na rozwój mięśni brzucha.
więcej
 

Pompki z wymachem nogi

To ćwiczenie to odmiana standardowych pompek. Różnica jaką wprowadzamy podczas wykonywania ćwiczenia to podniesienie jednej nogi do góry.
więcej
 

Pozycja kota z użyciem piłki fitness - stretching

Ćwiczenia rozciągające są bardzo ważną kwestią każdego zestawu ćwiczeń. Ponieważ tak jak nieużywane mięśnie się kurczą, również nierozciągane mięśnie, stawy i wiązadła zmniejszają zakres ruchu. Piłka to świetny przyrząd używany
więcej
 

Przeciwstawne wymachy rąk i nóg

Jest to odmiana ćwiczenia Ptak-Pies, tyle że wykonujemy ją na leżąco. To jedno z wielu ćwiczeń nastawionych na rozwój pleców, bioder i pośladków.
więcej
 

Przerzut piłki za głowę

Ćwiczenie to na siłę i kontrolę zwykle pojawia się w sekwencjach pilatesu, jednak bez piłki. Jest ono wyzwaniem dla naszej siły i kontroli mięśni brzucha. Wzmacnia nogi i rozciąga plecy. Polecane dla tych którzy cierpią na dolegliwości kręgo
więcej
 

Przysiady - fantastyczna czwórka

Jest to jedno z najbardziej niezastąpionych i podstawowych kombinacji gimnastycznych oraz ogólnorozwojowych. To ćwiczenie łączy cztery różne ćwiczenia nóg: przysiady, wykroki, nożyce w podskoku i przysiady z podskokiem. Utrzyma twoje nogi w dob
więcej
 

Przysiady - nożyce w podskoku

Przysiady z podskokiem dają wiele korzyści, tak jak przysiady standardowe - trening siłowy całego ciała, stabilizację rdzenia oraz wzmacnianie ścięgien i wiązadeł; plus dodatkowe korzyści balansu, koordynacji i super treningu siłowego. Zwięks
więcej
 

Przysiady - szybka kombinacja z hantlami

Dla szybkiego ćwiczenia cardio, wymachuj jak najszybciej potrafisz hantlami. Podczas całego ćwiczenia nie odkładasz obciążników, tylko trzymasz je w swoich rękach.
więcej
 

Przysiady boczne z piłką fitness

W tym ćwiczeniu pracujemy nad naszymi pośladkami, mięśniami ud oraz wzmacniamy ramiona. Proste do wykonania możemy włączyć do naszej codziennej rutyny. Potrzebować będziemy jedynie piłkę fitness i troszkę miejsca.
więcej
 

Przysiady standardowe

Jest to podstawowe i jedno z najbardziej niezastąpionych ćwiczeń ogólnorozwojowych, rozgrzewających i na przyrost masy mięśniowej.
więcej